• Adres
 • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
  59-900 Zgorzelec
 • Biuro czynne
 • Pon. – Czw.: 8.00 – 16.00
  Piątek: 8.00 – 15.00
 • Zadzwoń
 • +48 730 990 283
  +48 730 990 787

Drzwi

Drzwi wejściowe z PVC oferowane przez ROXIMPLAST to produkt bardzo uniwersalny, stosowany powszechnie w różnego typu budynkach od domów prywatnych po instytucje publiczne, banki, szkoły, sklepy. Odpowiednio dobrane drzwi zewnętrzne pvc mogą zmniejszyć straty ciepła powstające w strefie wejścia do budynku nawet o 35%, co bezpośrednio przekłada się na spadek zapotrzebowania na energię w budynku o 2%. Wartość ta, choć wydaje się niewielka, to jednak w przypadku domów energooszczędnych i pasywnych okazuje się znacząca.

Drzwi wejściowe z ALUMINIUM to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących estetykę i bezpieczeństwo. Stosowane są powszechnie w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, czy lokalach gastronomicznych. Aluminium to metal niezwykle trwały, dlatego też wykonane z niego drzwi znakomicie chronią budynek przed włamaniem. Drzwi oferowane przez ROXIMPLAST wyróżniają się nowoczesnym i bogatym wzornictwem oraz innowacyjną technologią, zapewniającą doskonałą izolacyjność cieplną i akustyczną, czego przykładem jest najnowsza seria THERMO-LINE ALU.

System drzwi przesuwnych HST to bardzo nowoczesne rozwiązanie, powszechnie stosowane na świecie, zyskujące obecnie coraz większą popularność w Polsce. Oferowany przez ROXIMPLAST system HST to unoszono-przesuwne drzwi tarasowe wykonane z PVC, o konstrukcji, która może osiągnąć całkowitą rozpiętość skrzydeł nawet do 6 metrów, przy zachowaniu bardzo korzystnych parametrów izolacyjności cieplnej. Drzwi HST doskonale sprawdzą się na wszelkiego typu tarasach, balkonach oraz werandach.