• Adres
 • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
  59-900 Zgorzelec
 • Biuro czynne
 • Pon. – Czw.: 8.00 – 16.00
  Piątek: 8.00 – 15.00
 • Zadzwoń
 • +48 730 990 283
  +48 730 990 787

Okna premium A

Specjalnie zaprojektowane dla bardzo wymagających klientów. O 51% lepsza izolacyjność cieplna w rozsądnej cenie. Rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

RAU-FIPRO marki REHAU

Niedościgniony profil na bazie tworzywa nowej generacji.

Współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego* Uw=0,68 (W/m2K).

Okna GENEO to klasycznie proste linie zbudowane z ultranowoczesnego tworzywa RAU-FIPRO posiadające rozszerzalność materiałową o 50% mniejszą niż klasyczne PVC, zapewniające większą stabilność i odporność na skutki promieniowania słonecznego.

Dzięki zwiększonej głębokości zabudowy ram do 86 mm okna GENEO z pakietem szyb o współczynniku Ug=0,5 W/m2K zbudowanym w technologii SuperSpacer osiągają najwyższe parametry na rynku.

Przegroda kvs z dodatkową uszczelką pod skrzydłem eliminuje powstawanie mostków termicznych, wpływa również na poprawę izolacyjności akustycznej okna.

Nowej generacji uszczelki zapewniają wysoki komfort obsługi, dzięki zmniejszeniu oporu w klamce przy otwieraniu / zamykaniu okna.

Specjalnie zaprojektowane dla najbardziej wymagających klientów. O 60% lepsza izolacyjność cieplna. Okna do domów samowystarczalnych, pasywnych i energooszczędnych.

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego ( 1230×1480 ) Uw=0,5 ( W/m2K )

W tym systemie zastosowano rozwiązanie polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K). Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Korzyści zastosowania tego produktu:

Energooszczędność- czyli znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania, zdecydowanie lepsza termoizolacja, lepsza izolacyjność akustyczna dzięki w klejonej szybie i potrójnemu zestawowi uszczelek.

Specjalnie zaprojektowane dla bardzo wymagających klientów. O 50% lepsza izolacyjność cieplna w dobrej cenie. Rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Okno Passiv-Line Plus to klasycznie proste linie. Charakteryzuje się wysoką izolacyjnością cieplną w dobrej cenie. Przy zastosowaniu szyby z argonem Ug=0,5 W/m2K, okno o wymiarach referencyjnych 1230 x 1480 mm uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.

Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili. Niekonwencjonalność ukazuje nam również zastosowanie wkładki izolującej wkład szybowy wykonanej z taśmy PES.

Okna Passiv-line S to multifunkcyjne okno które chroni przed nadmiernym hałasem oraz włamaniem przy zachowaniu najlepszej izolacji cieplnej.

Okno przeznaczone są do stosowania w obiektach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej, w których wymagane jest uzyskanie ponadprzeciętnych rezultatów w zakresie ograniczenia zużycia energii cieplnej, ograniczenia emisji CO2 przy jednoczesnym wysokim poziomie ochrony pomieszczeń przed hałasem oraz najwyższym osiągalnym dla konstrukcji z PVC-U poziomie ochrony mienia.