• Adres
 • ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 14F
  59-900 Zgorzelec
 • Biuro czynne
 • Pon. – Czw.: 8.00 – 16.00
  Piątek: 8.00 – 15.00
 • Zadzwoń
 • +48 730 990 283
  +48 730 990 787

Stolarka wewnętrzna nie izolowana termicznie

ECONOLINE 51 okna i drzwi bez izolacji termicznej

System ten został opracowany do konstrukcji drzwi i okien, które nie wymagają izolacji termicznej. Pozwala on na projektowanie lekkiej, trwałej i funkcjonalnej zabudowy, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Jest on kompatybilny z innymi systemami Roximplast, co oznacza, że można używać wspólnych listew szklących, uszczelek, narożników i okuć. System ten został stworzony do budowy elementów architektonicznych takich jak okna, drzwi i segmenty ścian działowych, które znajdują zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych, w tym w pomieszczeniach biurowych.

Możliwe jest wbudowanie drzwi systemu Econoline w ściany działowe wykonane z segmentów Econoline lub w inne ściany o dowolnej konstrukcji. Listwy szklące są dostępne w wariantach prostokątnych i zaokrąglonych. Konstrukcja systemu umożliwia również stosowanie łatwiejszych w montażu i bardziej ekonomicznych zawiasów wrębowych.

System Econoline umożliwia projektowanie drzwi panelowych (Econoline panel doors), a także budowę drzwi dymoszczelnych, które spełniają kryteria klas dymoszczelności Sa, Sm zgodnie z PN-EN 13501-2+A1:2010. Istnieje również możliwość konstruowania drzwi przesuwnych, wahadłowych oraz łączenia ścian pod dowolnym kątem. System pozwala także na wzmacnianie już wykonanych lub zamontowanych elementów.

Dodatkowo, istnieje możliwość gięcia profili.

System ten oferuje szeroki wybór kolorystyki, w tym paletę RAL (Qualicoat 1518), kolory strukturalne, kolory drewnopodobne (Qualideco PL-0001), anodowane wykończenia (Qualanod 1808), a także możliwość zastosowania dwukolorowych wykończeń.

OFFICE ścianki działowe i okna nie izolowane termicznie

Komorowy system bez izolacji termicznej firmy Roximplast został zaprojektowany do konstruowania ścian działowych wewnętrznych. Oferuje możliwość zastosowania różnorodnych wypełnień, takich jak szkło, płyta GK oraz płyta meblowa laminowana. Grubość wypełnień może być dostosowana do potrzeb, na przykład:

 • Szkło: od 4 mm do 13,8 mm
 • Płyta meblowa laminowana: 18 mm
 • Płyta GK: 12,5 mm

Konstrukcja systemu Roximplast przewiduje miejsce na poprowadzenie przewodów elektrycznych oraz montaż różnego rodzaju włączników, gniazdek i przełączników. System Roximplast, charakteryzuje się wysokimi parametrami akustycznymi Rw do 42 dB.

W ramach systemu możliwe jest zastosowanie:

 • Drzwi systemu Econoline: zarówno 1-skrzydłowych, jak i 2-skrzydłowych, dzięki dedykowanemu profilowi.
 • Drzwi całoszklanych na renomowanych okuciach.
 • Drzwi drewnianych bezprzylgowych z ukrytymi zawiasami.

Konstrukcja systemu Roximplast umożliwia również zastosowanie żaluzji międzyszybowych. Roximplast łączy zarówno walory funkcjonalne, jak i estetyczne, stanowiąc doskonałe rozwiązanie w przypadku potrzeby podziału dużych powierzchni biurowych.

System ten charakteryzuje się prostą i szybką prefabrykacją dzięki zminimalizowaniu czasochłonnych i kosztownych obróbek. Istnieje możliwość lakierowania według palety RAL (Qualicoat 1518), z wykończeniem w strukturze drewna (Qualideco PL-0001), a także zastosowaniem wykończenia anodowanego (Qualanod – 1808), w tym również w dwóch kolorach (bikolor).